מרצה בשילוב סטנד אפ.

בואו נבהיר משהו. אתה כבר בעמדת המצחיק בתור מרצה.  והשאלה היא איך אתה יכול לפתח את המתנה הטבעית שלך - הומור ולהפוך לסטנדאפיסט
לספר לאנשים איך להפוך לאדם מצחיק מורכבת הרבה יותר מאשר לספר לאנשים איך לשחק גולף, או פסנתר, או שחמט. הסיבה העיקרית היא שיש כללים וחוקים ברורים לפעילויות כאלה אחרות,  ישנם כללי המשחק. במקרה של הפסנתר, יש בדיוק שמונים ושמונה מפתחות, והם זהים כמעט כל פסנתרים. ישנם כללים בדבר סימון המקצב המוסיקלי, הרמוניה, הדיסוננס וכן הלאה.
אין כללים כאלה לגבי איך הרצאה הופכת להיות סטנד אפ מצחיק.
זה עשוי לעזור כדי לתפוס כמה קשה להסביר את המילה "מצחיק סטנד אפ הרצאת סטנד אפ קומדי" . אם נזכור כי ג 'יימס ת' ורבר, אמר, "אני מודאג מהניהול הנוכחי של הרצאת סטנד אפ קומדי. זה מבשר רעות , כאשר מישהו אומר כי חברו  מתנהג מוזר או כאשר אשה מספרת למשטרה שזה  מצחיק, אבל בעלה לא היה בבית במשך יומיים "

אף אחד לא יטען כי קריאת מאמר זה, או עשרים ספרים על איך להיות מרצה סטנד אפ קומדי יאפשר לכם להרצות בצורת סטנד אפ קומדי. אם כך דבר יסוי וחשוב להבין הוא שלתת  הרצאה מצחיקה זה דבר אחד אבל להיות מרצה מצחיק בסגנון סטנד אפ קומדי זה דבר אחד ויש מגוון רב של אפשרויות לפעולה. מי שלומד כיצד להיות מרצה סטנד אפ קומי  לא צריך, אולי, לשאול פשוט "איך אני יכול להיות מרצה סטנד אפ קומדי מצחיק ?" במקום זאת, הקורא צריך לשאול: "באיזו דרך  או דרכים, אני יכול להיות מרצה סטנד אפ קומדי מצחיק ? "

האם מישהו יכול להציע כל דרכי פעולה דוגמטיות על איך לתת הרצאה מצחיקה סטנד קומדיה? התשובה היא "לא", משום שהוא מופיע במגוון של צורות כאלה. אין הכללה לגבי תכונות אישיות או פעולות שמרצה סטנד אפ צריך לעשות בכדי להפוך לכזה וז תהיה טעות  אם אנחנו מתחילים משפט עם "מרצה סטנד אפ הוא " או "כל מרצי הסטנד אפ הם" או "כל מרצה סטנד אפ תמיד עושה את זה או את זה ". האמת מרצה סטנד אפ מוצלח לא צריך להיות שום דבר מסוים , ההרצאות שלו לא תמיד צריכות להיות מצחיקות כייון שבסופו של דבר זה עניין של דעה אישית.

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר | SEO-Media :הקמת אתרים | SEO Creative :שיווק באינטרנט