הרצאות וסדנאות על עקרונות הצלחה

לעתים תכופות מידי אנשים לומדים, על הרצאות וסדנאות ועל עקרונות ההצלחה, ומתמקדים בצורך להצליח בכל דבר שהם עושים, כאשר בפועל הם צריכים לחתור לפעול באופן כזה שהם יכולים להרשות לעצמם להיכשל לעתים קרובות יותר. במבט ראשון, הצהרה זו נראית כאבסורד. זאת בשעה שהרצאות וסדנאות על עקרונות ההצלחה, אנו מלמדים על תורת ההסתברות". זה קובע החוק כי תגדיל את שיעור שלך של ניסוי וטעייה ועל ידי כך להגביר את סיכויי ההצלחה שלך כמרצה."

במהלך הסדנאות/ הרצאות על עקרונות ההצלחה, אנו מבקשים ממך לתרגל סיטואציות מחשבתיות : לעמוד ולדמיין את עצמך במגרש כדורסל, תדמיין את קליעת סל העונשין לקו, כשאתה מחזיק כדורסל וחשוב על האם אתה תצליח לקלוע סל. בהרצאות וסדנאות שאנו מלמדים דבר אחד בטוח, לא משנה מה רמת המיומנות שלך, אם אתה לא זורק את הכדור לעבר הסל, יש אפס סיכוי בהצלחה לקלוע סל. המטרה היא להפוך את היוצרות. במהלך הרצאות וסדנאות צחוק שאנו מעבירים אנו מלמדים כי אם אתה לא לוקח צ 'אנס, אתה מפסיד את כל ההזדמנויות להשגת ההצלחה כמרצה ומנחת הסדנה.
עכשיו בוא נאמר שאתה לא מרצה טוב מאוד או מנחת מצוין, אבל אתה רוצה להצליח, אז אתה עושה את המאמץ לנסות. גם אם אף פעם לא הרצת על עקרונות להצלחה או הובלת סדנה בחיים שלך, תוכל, לפי החוק של הסתברויות, בסופו של דבר להצליח בהנחיית סדנאות לעקרונות ההצלחה. אם אתה שומר על הרצאה ארוכה מספיק, אם תתמיד "ללמוד ולעשות", תקבל תוצאות טובות יותר כמרצה.

כמה פעמים אתה צריך להיכשל במשהו כדי להצליח?  על פי עקרונות ההצלחה שלנו אנו מאמינים כי מספר הכישלונות שונה מאדם לאדם. תומס אדיסון היה צריך להיכשל 10,000 פעמים בהמצאת הנורה כדי שתימשך להאיר יותר כמה רגעים. בסדנאות והרצאות שלנו אנו מלמדים את גישת ה"ללמוד לעשות" . אנחנו עוזרים לכם להפוך כל כישלון להצלחה בדרך  להיות המרצה הטוב ביותר תוך כדי למידה מכל ניסיון וכישלון  כדי להיות מוצלח מאוד כמרצה בסופו של דבר.
אם אתה נכשל 100 פעמים כמרצה הסדנה לפני שהפכה להצלחה, ואתה נכשל רק פעם בשנה, אתה לא יכול לחיות מספיק זמן כדי להיות מרצה מוצלח. אם אתה לא מרשה לעצמך להיכשל או להבין כאשר אתה לא מצליח על בסיס קבוע יותר ולעיתים תכופות יותר, אז אתה לא יכול להיות מרצה מוצלח על עקרונות ההצלחה בחיים זה. זאת הסיבה שאנחנו מלמדים אותך במהלך הרצאות וסדנאות למה אתה חייב להיות "כישלון מוצלח" כמרצה.

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר | SEO-Media :הקמת אתרים | SEO Creative :שיווק באינטרנט