איך להפוך הרצאה טובה להרצאה מצוינת

הרבה נאמר על ידי  מרצים לגבי הנדרש להרצאה. יש לנו אחריות גדולה, כדי לספק את הצרכים בו זמנית של החברה שמשלמת על ההרצאה ושל הקהל שמסתכל לתוך עיניהם של המרצים ובתוך העיניים האלה המרצה נראה. הייתי מרצה כמעט 20 שנה ותאספו הרבה חומרים, מתוך מאמרים וספרים על הרצאות,. כמרצה אני רוצה לתת לקהל שלי יותר. יותר מאשר היה נדרש, יותר מאשר היה צפוי, יותר מאשר כל מרצה  שפוי היה נותן.

עכשיו אני אעניק לך אותם כמשאב האישי שלך על איך לעבוד טוב בתור מרצה , ולהפוך למרצה מדהים.השתמש במאמר זה ככלי שיאפשר  לך ליצור הרצאות שבהם תוכל לבדר ולהאיר.את עיניהם של הצופים. לעולם אינך יודע מה קורה במוחו של כל אדם שבא לשמוע אותך להרצאה. תורו אמר פעם: "רוב האנשים רגילים לחיות חיים של ייאוש שקט." ובכן, אצל רוב האנשים, גברים ונשים כאחד, יש נושאים לא פתורים שהם עובדים עליהם והם האנשים החושבים להגיע להרצאה שלך. הם אולי צריכים לשמוע מה יש לך לומר על הנושא או הבעיה שאתה מציג,  אפילו יותר מכך, הם רוצים לקבל תחושה של מיהו האדם העומד מולם .הם מצפים למרצה על.
למה? כי הם רוצים להיות בתחום האנרגיה שלך אם רק שעה או יום בהרצאה שלך. הם רוצים לראות את האור, לשמוע את הקול שלך על מנת להבין את המהות שלך, להיות אתה. הם רוצים לראות אותך, להשלים עם הפגמים שלך. הם משתוקקים לראות את שיתוף הרוח שלך, האכפתיות שלכם ואת האהבה שלך בזמן שלך הרצאות.

כי הם רעבים לתקווה. מפני שהם משתוקקים להרגיש שהם בסדר. כי הם מחכים לאישור ליבלות שלהם. אם אתה משתמש בכלים שיש לי לתת לך במאמר זה לבין המאמרים הבאים, תלמד ללכת מן הטוב, אל הגדול, כדי להיות מדהים כמרצה. זה יעזור לך ליצור קשר ברמה עמוקה יותר עם הקהל שלך בזמן ההרצאות.
הנה דרך ליצור ערך עבור עצמך כמרצה. לרחף דרך כל המאמרים שלי באתר שלי כשאתה רואה משהו שאתה אוהב להרצות, לכתוב את זה. תחשוב על הרצאות שאתה נותן. שאל את עצמך מה יתאים בצורה מושלמת עם ההרצאה שלך. שאלו את עצמכם מה יעזור לך ליצור קשר קצת יותר הדוק ועמוק עם הקהל שלך בהרצאה.

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר | SEO-Media :הקמת אתרים | SEO Creative :שיווק באינטרנט